Aktüel

Merve Dizdar’dan evlilik itirafı!

Son olarak FOX TV’de yayımlanan sevilen dizi Mucize Doktor’da rol alan Merve Dizdar, karantina döneminde evliliğini gözden geçirdi ve sonucu paylaştı. Son zamanların aranan ismi haline gelen, Gupse Özay’ın filmi..

Merve Dizdar’dan evlilik itirafı!

Son olarak FOX TV’de yayımlanan sevilen dizi Mucize Doktor’da rol alan Merve Dizdar, karantina döneminde evliliğini gözden geçirdi ve sonucu paylaştı.

Son zamanların aranan ismi haline gelen, Gupse Özay’ın filmi Eltilerin Savaşı’nda da başrol oynayan, Alice Müzikali’nde birbirinden ünlü isimlerle beraber sahnelerin tozunu attıran Merve Dizdar, son olarak FOX TV ekranlarının reytingi en bol dizisi Mucize Doktor’a transfer oldu.

Sevilen diziye transferiyle hayranlarını oldukça sevindiren Merve Dizdar, karantina döneminde evliliğini gözden geçirdi ve sonucu da sevenleriyle paylaştı. Gürhan Altundaşar ile evli olan oyuncu, hayattaki en doğru kararının evliliği olduğunu söyledi.

Merve Dizdar, ”Gürhan ile hayatımda ilk defa bu kadar uzun vakit geçiriyorum. Doğru bir tercih yaptığıma kanaat getirdim. Gerçekten, iyiyiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL