Aktüel

Melisa Şenolsun Atiye’nin yeni sezonu için konuştu!

Atiye’de Metin Akdülger ile sevişme sahnesi çok konuşulan güzel oyuncu Melisa Şenolsun, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Her zaman bakımlı ve şık görmeye alıştığımız Şenolsun’un sokak tarzı görenleri bir hayli şaşırttı…

Melisa Şenolsun Atiye’nin yeni sezonu için konuştu!

Atiye’de Metin Akdülger ile sevişme sahnesi çok konuşulan güzel oyuncu Melisa Şenolsun, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Her zaman bakımlı ve şık görmeye alıştığımız Şenolsun’un sokak tarzı görenleri bir hayli şaşırttı.

Atiye dizisinde Beren Saat’in kardeşi Cansu karakterine hayat veren Melisa Şenolsun, önceki akşam arkadaşı Onur Gökhan Gökçek ile Nişantaşı’nda görüntülendi.

Oyuncu bol pantolonu, üzerinden dökülen kabanı ve turuncu örme atkısıyla her zamankinden çok farklıydı. Melisa Şenolsun’un bu tarzı görenleri şaşırttı.

Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Melisa Şenolsun, Netflix’in ikinci orijinal dizisi Atiye için müjdeli haberi verdi. Diziden olumlu tepkiler aldıklarını belirten Şenolsun, “Yeni sezonun çekimlerine mart ayı gibi başlayacağız” dedi.

Beren Saat’in Metin Akdülger ile çekilen cesur sevişme sahnesinin ardından Melisa Şenolsun’un da sevişme sahneleri çok konuşulmuştu.

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

İzmir’de dünyaya gelen Melisa Şenolsun henüz 23 yaşında. Güzel oyuncu İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu. Abisi Efecan Şenolsun da Türkiye’nin aşina olduğu bir isim. Efecan da kardeşi gibi oyunculuk yapmakta.

Çeşitli projeler, reklam filmlerinde boy gösteren Melisa Şenolsun’un, yıldızının daha çok parlayacağı ve başarılı olacağı aşikâr. Bir ablası ve bir de abisi vardır. Lise yıllarındayken tiyatroya gönül veren Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmaya başladı. Şu anda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro öğrencisi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL