Aktüel

Megan Fox hakkında ilginç bilgiler!

Büyüleyen güzelliğiyle kendisine hayran bırakan güzel oyuncu Megan Fox kimdir? İşte Megan Fox hakkında bilinmeyenler; Megan Fox oyunculuğa ilk olarak 5 yaşında tiyatro oyunları ile başlamıştır. 10 yaşındayken ailesiyle Florida’ya..

Megan Fox hakkında ilginç bilgiler!

Büyüleyen güzelliğiyle kendisine hayran bırakan güzel oyuncu Megan Fox kimdir?

İşte Megan Fox hakkında bilinmeyenler;

Megan Fox oyunculuğa ilk olarak 5 yaşında tiyatro oyunları ile başlamıştır. 10 yaşındayken ailesiyle Florida’ya taşınan Fox, 13 yaşında mankenlik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. Megan Fox biseksüeldir. Ona göre herkes biseksüel doğmaktadır. Megan Fox’un boyu 1.63’dür. Kilosu ise 52 kilogramdır.

Megan Fox, 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasından ödüller almıştır. Yavaş Yavaş tanınmaya başlayan Megan Fox, Angelina Jolie’ye benzediği için çok daha hızlı ünlenmiştir. Megan Fox 2010 yılında Eminem ve Rihanna’nın birlikte çektiği “Love The Way You Lie” şarkısının klibinde oynamıştır. Megan Fox ne kadar güzel kadın gibi kendisine edilen iltifatları görmezden geliyor.

Fox’a göre dış güzelliğin hiçbir önemi yok.
Megan Fox, dostlarını çok iyi seçen ve fazla sosyal olmayan birisi. Fox’un yalnızca bir tane çok yakın arkadaşı var.

Megan Fox, Türkiye’ye geldiğinde en çok gözlerine iltifat almıştır. Megan Fox’a göre Türk erkeği esmer ve renkli gözlü kadınlardan hoşlanmaktadır.
Megan Fox’un en sevdiği yiyecek ıstakoz, içecek ise yeşil çaydır. Kendisi taze meyve yemekten çok keyif almaktadır. Megan Fox’un en sevdiği renk pembedir. Ayrıca Megan Fox’un en sevdiği kitap James Patterson’un “Kiss The Girls” adlı kitabıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL