Aktüel

Megan Fox hakkında ilginç bilgiler!

Büyüleyen güzelliğiyle kendisine hayran bırakan güzel oyuncu Megan Fox kimdir? kaç yaşında? boyu kaç? Megan Fox, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Megan Fox oyunculuğa ilk olarak 5 yaşında tiyatro oyunları ile..

Megan Fox hakkında ilginç bilgiler!

Büyüleyen güzelliğiyle kendisine hayran bırakan güzel oyuncu Megan Fox kimdir? kaç yaşında? boyu kaç?

Megan Fox, 1986 yılında dünyaya gelmiştir.
Megan Fox oyunculuğa ilk olarak 5 yaşında tiyatro oyunları ile başlamıştır. 10 yaşındayken ailesiyle Florida’ya taşınan Fox, 13 yaşında mankenlik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.


Fox biseksüeldir. Ona göre herkes biseksüel doğmaktadır. Boyu 1.63’dür. Kilosu ise 52 kilogramdır. 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasından ödüller almıştır. Yavaş Yavaş tanınmaya başlayan Megan Fox, Angelina Jolie’ye benzediği için çok daha hızlı ünlenmiştir.

2010 yılında Eminem ve Rihanna’nın birlikte çektiği “Love The Way You Lie” şarkısının klibinde oynamıştır.Ne kadar güzel kadın gibi kendisine edilen iltifatları görmezden geliyor. Fox’a göre dış güzelliğin hiçbir önemi yok. Dostlarını çok iyi seçen ve fazla sosyal olmayan birisi. Fox’un yalnızca bir tane çok yakın arkadaşı var.


Türkiye’ye geldiğinde en çok gözlerine iltifat almıştır. Megan Fox’a göre Türk erkeği esmer ve renkli gözlü kadınlardan hoşlanmaktadır. En sevdiği yiyecek ıstakoz, içecek ise yeşil çaydır. Kendisi taze meyve yemekten çok keyif almaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL