SİNEMA

Maske filmi geri dönüyor!

Başrolünde usta aktör Jim Carrey’i izlediğimiz, sinema tarihinin kült yapımları arasında yer alan Mask (Maske), yıllar sonra geri dönebilir. Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre, başrolünde bir kez daha Carrey’nin..

Maske filmi geri dönüyor!

Başrolünde usta aktör Jim Carrey’i izlediğimiz, sinema tarihinin kült yapımları arasında yer alan Mask (Maske), yıllar sonra geri dönebilir. Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre, başrolünde bir kez daha Carrey’nin olduğu yeni bir Maske filmi geliştiriliyor.


Yönetmen koltuğunda Chuck Russell’ın oturduğu, Dark Horse Comics’in aynı adlı çizgi romanından beyaz perdeye uyarlanan Maske, izleyicilerin karşısına ilk kez 1994 yılında çıkmıştı. Jim Carrey’nin görkemli kariyerinin en önemli dönemeçlerinden birisi olan film, 23 milyon dolarlık mütevazi bütçesine karşın, dünya çapında 351 milyon dolar gişe hasılatı toplamıştı.
Bugün ortaya çıkan bir sızıntı, Warner Bros. ve New Line’ın yeni Maske filmi üzerinde çalıştığına işaret ediyor.

Rapora göre, Stanley Ipkiss rolünde yine usta oyuncu Jim Carrey’i izleyeceğiz; ancak Cameron Diaz ve Amy Yasbeck gibi yıldızların filme geri dönüp dönmeyecekleri şu aşamada belli değil.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL