SEYAHAT

Maldivler’de kişiye özel ada!

Four Seasons’ın lüksün tanımını değiştiren oteli, Maldivler’deki bir adayı özel kullanıma açarak, tıpkı adanın sahibi sizmişçesine konaklama imkanı sunuyor. Voavah, UNESCO’nun Biyosfer Alanı ilan ettiği Maldiv adalarından bir tanesi. Adayı..

Maldivler’de kişiye özel ada!

Four Seasons’ın lüksün tanımını değiştiren oteli, Maldivler’deki bir adayı özel kullanıma açarak, tıpkı adanın sahibi sizmişçesine konaklama imkanı sunuyor.


Voavah, UNESCO’nun Biyosfer Alanı ilan ettiği Maldiv adalarından bir tanesi. Adayı çevreleyen resifler, bembeyaz kumlar ve pırıl pırıl parlayan deniz sayesinde düşmek için can atacağınız ıssız bir ada kendisi.
Four Seasons, işte bu cennet gibi adaya yaptığı yeni oteli ile her şeyden uzaklaşmak ve bunu bir lüks içerisinde gerçekleştirmek isteyenlere kucak açıyor.


Geceliği 46 bin dolar karşılığında, Voavah tamamen size ait bir ada haline geliyor. İsterseniz tek başınıza kalıp ıssız bir adaya düşmenin nasıl bir his olduğunu kısmen de olsa keşfedebiliyor, isterseniz sevdiklerinizle birlikte aklınıza gelebilecek en uçuk partileri düzenleyebiliyorsunuz.
40 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğunu takip eden, 20 dakikalık bir bot sürüşü sonrasında ulaşılan Voavah’ta 22 kişiyi misafir edebileceğiniz 3 ayrı villa bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL