DİZİ

Lucifer’ın Final Sezonuna 6 Bölüm Daha Eklendi!

2015 yılında yayın hayatına başlayan, Tom Ellis ile Lauren German’ın başrollerinde yer aldığı, Vertigo çizgi romanı Lucifer’ın aynı isimli uyarlaması Lucifer dizisinin final sezonuna 6 yeni bölüm daha eklendiği duyuruldu…

Lucifer’ın Final Sezonuna 6 Bölüm Daha Eklendi!

2015 yılında yayın hayatına başlayan, Tom Ellis ile Lauren German’ın başrollerinde yer aldığı, Vertigo çizgi romanı Lucifer’ın aynı isimli uyarlaması Lucifer dizisinin final sezonuna 6 yeni bölüm daha eklendiği duyuruldu.

 4. sezonu bu senenin mayıs ayında yayınlanan dizinin final sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz tam olarak belli değil.

DC’nin alt kolu Vertigo’daki aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Lucifer dizisi, 5. sezonuyla yayın hayatını sonlandırmaya hazırlanıyor. Dizinin bitecek olmasına üzülen hayranlar, son sezonunda karizmatik Lucifer’ı umduğundan daha fazla izleme imkânına sahip olacaklar. Daha önce son sezonunun 10 bölüm olacağı söylenen diziye fazladan bölüm eklenmesi kararı alındı.

Netflix, “See What’s Next” adlı resmi Twitter hesabı üzerinden bugün yaptığı paylaşımda dizinin son sezonuna 6 bölüm daha eklendiğini ve son sezonun toplamda 16 bölümden oluşacağını açıkladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL