DİZİ

Lucifer, 21 Ağustos’ta ekrana dönüyor!

Lucifer, merakla beklenen 5. sezonuyla nihayet ekrana dönüyor. Yayınlanan kısa tanıtım videosuyla dizinin yeni sezonunun 21 Ağustos’ta başlayacağı açıklandı. 16 bölüm sürecek sezonun ilk kısmı Ağustos ayında, kalanı daha sonra..

Lucifer, 21 Ağustos’ta ekrana dönüyor!

Lucifer, merakla beklenen 5. sezonuyla nihayet ekrana dönüyor. Yayınlanan kısa tanıtım videosuyla dizinin yeni sezonunun 21 Ağustos’ta başlayacağı açıklandı. 16 bölüm sürecek sezonun ilk kısmı Ağustos ayında, kalanı daha sonra yayınlanacak.

Beşinci sezon başladığında Lucifer, yer altı dünyasını yönetmeye devam eder olacak. Dünyada kendi başına halledemediği bir problem Amenadiel’i Lucifer’ı ziyaret etmeye itiyor. Lucifer gürültülü şekilde dönüyor, Chloe romantizmi yeniden değerlendiriyor, Ella kendisine iyi bir adam buluyor ve Amenadiel babalık meselesine alışmaya çalışıyor.

Lucifer’ın gelecek sezonunda Eve karakterini canlandıran Inbar Lavi yer almaya devam edecek. Tricia Helfer yeni bir karakterle konuk olacak, Dennis Haysbert ise Tanrı rolüyle yer alacak. Ayrıca sezonda müzikal bir bölüm yer alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL