DİZİ

Lübnanlı yönetmen’den Hercai dizisine övgü!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekranın en çok izlenen dizilerinden olan Hercai başarısıyla yurt dışında da adından söz ettirmeye devam ediyor. Lübnanlı yapımcı ve yönetmen Fady Dagher, sosyal medya hesabından sevilen dizi Hercai’ye..

Lübnanlı yönetmen’den Hercai dizisine övgü!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekranın en çok izlenen dizilerinden olan Hercai başarısıyla yurt dışında da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Lübnanlı yapımcı ve yönetmen Fady Dagher, sosyal medya hesabından sevilen dizi Hercai’ye övgüler yağdırdı. Her Cuma atv ekranlarında izleyiciyle buluşan diziye olan beğenisi dile getiren Dagher, oyuncularının performanslarını değerlendirdiği videoyu takipçileriyle paylaştı. Oyuncuların vücut dillerini çok iyi kullandıklarını anlatan Fady Dagher, senaryodaki diyalogların derinliğine de dikkat çekti. 

Proje tasarımı Banu Akdeniz tarafından yapılan, senaryosunu Feraye Şahin, Berşan Tan, Pelin Gülcan ve Zeynep Yalgın’ın yazdığı dizide Reyyan’ın masumluğunun, Miran’a iyi geldiğini belirten ünlü yönetmen, intikamdan doğan imkansız bir aşkın anlatıldığı Hercai’den çok etkilendiğini de söyledi. Dizinin yapımcısı Banu Akdeniz sosyal medya hesabında Fady Dagher’ın paylaşımına yer verdi. Akdeniz videonun altına “Lübnanlı yönetmen Hercai dizisini tam olarak izledikten ve romanı okuduktan sonra konuştu.” notunu düştü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL