SİNEMA

Libidonuzu Göklere Çıkaracak Filmler!

Kalp atışlarınızı artıran, libido yükseltme garantili erotizm filmleri izleyerek başka alemlere dalmak istiyorsanız bu liste tam size göre! Intimacy, 2001, IMDb puanı: 6,1 “Mahremiyet” adıyla Türkiye’de gösterime giren bu film,..

Libidonuzu Göklere Çıkaracak Filmler!

Kalp atışlarınızı artıran, libido yükseltme garantili erotizm filmleri izleyerek başka alemlere dalmak istiyorsanız bu liste tam size göre!

Intimacy, 2001, IMDb puanı: 6,1

“Mahremiyet” adıyla Türkiye’de gösterime giren bu film, Patrice Chéreau tarafından yönetildi.

Love, 2015, IMDb puanı: 6,1

Paris’te yaşayan Murphy’nin Elektra ile tanıştıktan sonra aralarında başlayan şehvetli ilişkiye komşularını da davet etmeleri üzerine değişen ilişkilerini ele alır. Özellikle sinematografik açıdan insanı doyuma ulaştıran görüntülere ev sahipliği yapan film, tahmin edersiniz ki Gasper Noé imzası taşıyor.

A Dangerous Method, 2011, IMDb puanı: 6,4

Kanadalı sinemacı David Cronenberg’in yönetmen koltuğunda oturduğu film, tarihi bir atmosfere sahip. Tarihe adını altın harflerle yazdırmış psikolog Sigmund Freud, Carl Gustav Jung ve Jung’un yasak aşkı Sabina Spielrein arasındaki ilişkiye odaklanıyor.

Unfaithful, 2002, IMDb puanı: 6,7

Adrian Lyne’nın yönetmenliğini üstlendiği film, Türkiye’de “Sadakatsiz” adıyla gösterime girdi. Fransa, ABD ve Almanya ortak yapımı olan filmde Connie Sumner adlı hayatından memnun gibi görünen bir annenin yolda geçirdiği ufak kaza sonrasında kendisine yardım eden Paul ile yaşamaya başladığı erotizm dolu aşkını ele alıyor.

Ultimo tango a Parigi, 1972, IMDb puanı: 7,0

Paris’te Son Tango ismiyle Türkiye’de gösterime giren film, Parisli bir kadının kendisine aralarında sadece cinselliğe dayanan bir ilişki teklif eden Amerikalı bir adamla yaşadığı gizli ilişkiye odaklanıyor.

The Dreamers, 2003, IMDb puanı: 7,2

Türkiye’de “Düşler, Tutkular ve Suçlar” ismiyle yayınlanan film, “Paris’te Son Tango” filmiyle ünlenen yönetmen Bernardo Bertolucci imzası taşıyor. 68 kuşağı deyince hepinizin aklına özgürlükler gelir. İşte bu film de bu geniş özgürlük arayışlarının olduğu bir zamanda Isabelle ve Theo adlı iki kardeşin anne babalarının tatile çıkışını fırsat bilip evlerine bir Amerikalı genci alması ve aralarında geçen cinsellik ve tutku dolu ilişkiyi ele alır.

Çekmeceler, 2015, IMDb puanı: 7,2

Caner Alper ve Mehmet Binay’ın yönetmenliğini gerçekleştirdiği filmde, seks bağımlısı Deniz’in psikanalitik ögelerle bezenmiş hikayesine erotizm dolu sahneler eşliğinde tanıklık ediyoruz. Deniz’in ruh halinde meydana gelen çözülmeleri her bir çekmecenin açılması ile sembolize eden filmi direkt erotizm filmleri arasında değerlendirmek belki doğru olmayabilir ama yine de sağlam sahnelere sahip olduğu için bu filmi de aramıza alalım dedik.

Eyes Wide Shut, 1999, IMDb puanı: 7,4

Gözü Tamamen Kapalı ismiyle Türkiye’de gösterime giren filmin oyuncuları ve yönetmen kadrosu göz dolduran cinsten. Nicole Kidman ve Tom Cruise’un başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni ise sinemanın dahi ismi Stanley Kubrick. Aslında kadın-erkek ilişkilerine odaklanıyormuş gibi görünen filmin arka planında çözülmesi gereken pek çok detay var.

The Piano Teacher, 2001, IMDb puanı: 7,5

Erotizm filmleri deyince insanın gözleri Fransa’nın ruhunu karakterler üzerinden yansıtan bir filmi arıyor nedense. Erotizm filmleri Fransa yapımı olduğunda nedense daha dokunaklı oluyor. Bu filmde de mazoşist ve katı kurallara sahip bir piyano öğretmeninin kendisinden yaşça küçük olan genç bir öğrencisiyle arasında başlayan ilişki ele alınıyor.

Y Tu Mama Tambien, 2001, IMDb puanı: 7,6

İki gencin kendilerinden daha büyük bir kadınla karşılaştıktan sonra aşk, seks, arkadaşlık ve hayatla ilgili bir şeyler öğrenme maceralarını anlatan bağımsız bir filmdir. Alfonso Cuarón imzası taşıyan ödüllere doyamayan bu Meksika filmi sadece erotizme değil ele aldığı büyüme hikayesiyle de izleyenleri etkilemişti.

Handmaiden, 2016, IMDb puanı: 8,1

Ödüllü yönetmen Park Chan-Wook’a ait olan Handmaiden (Hizmetçi), bir dolandırıcı tarafından eve alınan bir hizmetçinin hanımefendisine beslediği aşkı anlatıyor. Haliyle bu filmde bol bol erotizm sahnelerine tanıklık ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL