SİNEMA

Last Night in Soho, 2021’in İlk Yarısında Vizyona Girecek!

Edgar Wright’ın korku-gerilim türündeki yeni filmi Last Night in Soho, ABD’de 23 Nisan 2021’de vizyona girecek. Salgın nedeniyle ertelenen filmin Türkiye’de de 2021’in ilk yarısında vizyona girmesi bekleniyor. Shaun of..

Last Night in Soho, 2021’in İlk Yarısında Vizyona Girecek!

Edgar Wright’ın korku-gerilim türündeki yeni filmi Last Night in Soho, ABD’de 23 Nisan 2021’de vizyona girecek. Salgın nedeniyle ertelenen filmin Türkiye’de de 2021’in ilk yarısında vizyona girmesi bekleniyor.

Shaun of the Dead, Hot Fuzz ve Scott Pilgrim vs. the World gibi sevilen filmlere imza atan, son olarak ise beğeniyle karşılanan Baby Driver’ın yönetmen koltuğuna oturan Edgar Wright‘ın bu yıl yeni filmi Last Night in Soho ile sinemaseverlerin karşısına çıkması bekleniyordu. Edgar Wright imzası taşımasıyla merak uyandıran filmin ABD’de 25 Eylül’de vizyona gireceği açıklanmıştı. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 2 Ekim 2020 olarak belirlenmişti. Ne var ki vizyon takvimini alt üst eden koronavirüs salgını Last Night in Soho’nun da ertelenmesine neden oldu.

Focus Features‘ın Last Night in Soho’yu 2021’e ertelediği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış, ancak film için yeni bir vizyon tarihi açıklanmamıştı. Merakla beklenen bu açıklama dün geldi ve filmin ABD’de 23 Nisan 2021’de gösterime gireceği duyuruldu. Aynı zamanda filmden yeni bir görsel de paylaşıldı. Şu an için filmin Türkiye vizyon tarihi netlik kazanmamış olsa da, aynı ertelenmeden önce olduğu gibi yine ABD vizyon tarihine yakın bir zamanda sinemaseverler ile buluşması bekleniyor. Bu da Edgar Wright’ın yeni filminin büyük ihtimalle 2021’in ilk yarısında Türkiye’de de gösterime gireceğini gösteriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL