Aktüel

La Case de Papel oyuncusu yarı çıplak pozunu paylaştı!

La Case de Papel dizisinin sevilen oyuncularından Miguel Herran, “Bazen aklı başında olmamak için bilinçli bir karar vermek gerekir” diyerek Instagram hesabından yarı çıplak banyo pozunu paylaştı. Oyuncuya en ilginç..

La Case de Papel oyuncusu yarı çıplak pozunu paylaştı!

La Case de Papel dizisinin sevilen oyuncularından Miguel Herran, “Bazen aklı başında olmamak için bilinçli bir karar vermek gerekir” diyerek Instagram hesabından yarı çıplak banyo pozunu paylaştı. Oyuncuya en ilginç yorumlardan biri de Türk oyuncu Bahar Şahin’den geldi.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren dünyada izlenme rekorları kıran La Case de Papel’de Rio’yo oynayan Miguel Herran, sosyal medya hesabından cüretkar bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncunun paylaşımını gören genç oyuncu Bahar Şahin ise “Aşko böyle olmaz” diyerek esprili bir yorum yaptı.
24 yaşındaki yakışıklı oyuncu 13,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından banyoda ayna karşısında kalçasını açarak fotoğrafını çekti. Oyuncu bu anları”Bazen aklı başında olmamak için bilinçli bi karar vermek gerekir” notuyla takipçileriyle paylaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL