DİZİ VİDEOLAR

La Casa de Papel severler için yeni dizi!

Netflix’in senaryosunu Alex Pina’nın yazdığı yeni dizisi 15 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak. White Lines dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı. Netflix, La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın yeni dizisi White Lines’ın..

La Casa de Papel severler için yeni dizi!

Netflix’in senaryosunu Alex Pina’nın yazdığı yeni dizisi 15 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak. White Lines dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı.

Netflix, La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın yeni dizisi White Lines’ın afişini, ilk görüntülerini ve fragmanını paylaştı.
 
Dizinin yönetmen koltuğunda Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner otururken yürütücü yapımcılığını Left Bank Pictures’tan (The Crown) Andy Harries ve Sharon Hughff üstlendi. Dizinin diğer yapımcılar ise Chris Croucher, Álex Pina ve Cristina López Ferraz (La Casa de Papel).
 
10 bölüm sürecek olan yeni dizinin senaryosu ise Álex Pina’ya ait. Çekimleri Haziran’da başlayıp Ekim’de tamamlanan White Lines, Mayorka ve İbiza adalarında çekildi.
 
Her biri 60 dakikadan oluşan 10 bölümlük dizi 15 Mayıs Cuma tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.
 
Oyuncu kadrosunda Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Marta Milans (Shazam, The Pier), Juan Diego Botto (Good Behavior), Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Laurence Fox (Victoria, Lewis) ve Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail) bulunan dizinin konusu da şöyle:
 
Manchester’lı efsanevi bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi bu olayın perde arkasını öğrenmek üzere bu güzel İspanyol adasına geri döner. 

Kardeşini bulmak adına yaptığı tüm araştırmalar bir yandan da onu herkesin hayatını yaşadığı bu adada kendi karakterinin karanlık taraflarıyla yüzleşmeye zorlayan ve heyecan verici dans kulüpleri ve yalanlarla dolu dünyaya bir yolculuğa çıkarır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL