DİZİ

Kutsi bu sefer sesiyle Benim Adım Melek’te mest edecek!

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Benim Adım Melek, 27. yeni bölümü ile 1 Nisan Çarşamba akşamı ekranda izleyicilerle buluşacak. TRT dizileri koronavirüs salgını nedeniyle setlere 2 hafta ara vermiş olmasına rağmen,..

Kutsi bu sefer sesiyle Benim Adım Melek’te mest edecek!

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Benim Adım Melek, 27. yeni bölümü ile 1 Nisan Çarşamba akşamı ekranda izleyicilerle buluşacak. TRT dizileri koronavirüs salgını nedeniyle setlere 2 hafta ara vermiş olmasına rağmen, Benim Adım Melek’in stokları yeterli olduğu için yayın sorunu şimdilik yaşanmadı.

27. yeni bölümde de izleyicileri farklı duygular bekliyor. Melek ve Halil’in artık birbirlerine daha sıkı sarıldıklarını, yeniden birbirlerine bağlanmaya başladıklarını göreceksiniz.

Dizide başrollerde Nehir Erdoğan ve Kutsi bulunuyor. Bilindiği üzere Kutsi aynı zamanda şarkılarıyla çok meşhur. Oyuncu, “Gezi Bağları” isimli şarkıyı seslendirecek.

Oyuncuların da eşlik edeceği bu şarkı sahnesi ön izleme olarak yayınlandı. Kulaklarınızın pasının silineceği anları videodan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL