Aktüel

Kuruluş Osman’ın yıldızı evlendi!

ATV’de yayımlanan Burak Özçivit’in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisinin Boşnak oyuncusu Alma Terziç, yönetmen Murat Saraçoğlu ile evlendi. Terziç, sosyal medya hesabı Instagram’dan duyurdu. ATV ekranlarının çok izlenen dizilerinden biri..

Kuruluş Osman’ın yıldızı evlendi!

ATV’de yayımlanan Burak Özçivit’in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisinin Boşnak oyuncusu Alma Terziç, yönetmen Murat Saraçoğlu ile evlendi. Terziç, sosyal medya hesabı Instagram’dan duyurdu.

ATV ekranlarının çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman dizisinde Sofia karakterine hayat veren Alma Terziç’ten müjdeli haber geldi. 

Yaklaşık bir yıldır yönetmen Murat Saraçoğlu ile aşk yaşayan Alma Terziç, 30 Ocak’ta nikah masasına oturdu.

Alma Terziç ve Murat Saraçoğlu yoğun iş tempoları nedeniyle balayına çıkamadı. Instagram’da soyadını değiştirerek Alma Terziç Saraçoğlu yapan güzel oyuncu, müjdeli haberi böyle duyurmuş oldu. 

Alma Terziç, Türk pasaportunu da paylaşarak altına şu notu düştü: ”Bir Türk’le uğraşılmaz, ben iki kere Türk’üm.”

Peki, Alma Terziç kimdir?

Alma Terziç, 11 Temmuz 1987 tarihinde Bosna Hersek’te dünyaya gelmiştir. Boşnak olan oyuncu memleketinde yaşanan savaşta henüz 5 yaşındaydı.

İki yıl bir binanın bodrumunda yaşamak zorunda kalan Alma Terziç, ülkesinde 4 yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır.

Mavi Kelebekler, Veda, Fatih, Üç Yol ve Şeref Meelesi, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi projelerde rol alan Alma Terziç, şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Sofia karakterine hayat vermektedir.

Alma Terziç, 1.70 metre boyunda, 50 kilo ve Yengeç burcudur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL