DİZİ

Kuruluş Osman süreçten kazançlı çıkacak!

atv’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 22 Nisan Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. 3 haftalık aranın ardından dizinin takipçileri, 18. yeni bölümle yeniden keyiflendi… Kuruluş Osman dizisi, diğer yapımlara nazaran koronavirüs salgınında..

Kuruluş Osman süreçten kazançlı çıkacak!

atv’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 22 Nisan Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. 3 haftalık aranın ardından dizinin takipçileri, 18. yeni bölümle yeniden keyiflendi… Kuruluş Osman dizisi, diğer yapımlara nazaran koronavirüs salgınında işe erken başlamanın avantajını da eline aldı.

Burak Özçivit, Yurdaer Okur’un başrollerinde yer aldığı yapım, dizilerin ekranda yeni bölümleriyle yer alamadığı bu dönemde, sete devam etme kararı ile hem risk üstlendi. Ancak bu riskin mükafatı da büyük. İzleyiciler Çarşamba akşamları için diğer diziler ekranda yok iken, Kuruluş Osman’ın büyüsüne kapılıp daha önceden izledikleri dizileri bırakabilir.

Kuruluş Osman’ın sağlık önlemleri alarak sete çıkmış olması, diğer diziler üzerinde de baskı oluşturacaktır. Kuruluş Osman dizisinin 19.yeni bölümünün de 29 Nisan Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacağı duyuruldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL