DİZİ

Kuruluş Osman dizisine iki isim daha katıldı!

Diriliş Ertuğrul isimli TRT’nin dönem dizisinin devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman dizisi, atv ekranlarında yayınlanmakta. Burak Özçivit’in başrolünde oynadığı dizi, zorlu geçen bir sezon yaşamıştı. Haziran ayında kısa bir süre..

Kuruluş Osman dizisine iki isim daha katıldı!

Diriliş Ertuğrul isimli TRT’nin dönem dizisinin devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman dizisi, atv ekranlarında yayınlanmakta. Burak Özçivit’in başrolünde oynadığı dizi, zorlu geçen bir sezon yaşamıştı. Haziran ayında kısa bir süre çekimlerine ara verilen dizinin yeni sezon çekimleri ise bir süre önce başladı. Dizinin takipçileri, yeni sezon için merakla beklerken, yeni haberler de gelmeye devam ediyor.


İlk sezonunda Kuruluş Osman, 27 bölüm yayınlanmıştı. İkinci sezona büyük iddia ile hazırlanan diziye yeni sürprizler dahil olacak. Yeni sezonda daha etkili sahnelerin yer alması beklenirken, tarihsel bakımdan da Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş yıllarını kapsayacağından hikayenin gelişmesi beklentisi hakim.

Diziye geçtiğimiz günlerde bir sürpriz isim katılmıştı. Cüneyt Arkın’ın ikinci sezon sürprizi olarak yapıma katılacağı haberlerinin ardından iki sürpriz daha geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş, Kuruluş Osman dizisine yeni sezonda Poyraz Karayel dizisindeki Sefer karakteriyle hafızalara kazınan Kanbolat Görkem Arslan ile Çukur ve sonrasında Şampiyon dizilerinde son olarak yer alan Erkan Avcı’nın da dahil olduğunu duyurdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL