DİZİ

Kuruluş Osman dizisinde ceza vakti!

Sezonun en çok konuşulan ve izlenen reyting rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın 27 Mayıs Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 23’üncü bölümünde heyecan zirvede. Burak Özçivit’in başarılı aksiyon sahnelerinin yer aldığı..

Kuruluş Osman dizisinde ceza vakti!

Sezonun en çok konuşulan ve izlenen reyting rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın 27 Mayıs Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 23’üncü bölümünde heyecan zirvede. Burak Özçivit’in başarılı aksiyon sahnelerinin yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak.

Bala Hatun’la evlenen ve Şeyh Edebalı’nın desteğini alan Osman Bey gazayı başlatarak alpleri ile birlikte harekete geçerken, Moğolların uçtaki temsilcisi Alişar Bey’i ve onunla ittifak yapan Dündar Bey’i hedefine koydu. ‘Kuruluş Osman’ın 23’üncü bölümünde Osman Bey, Alişar, Dündar ve Bahadır’ı Kayı Obası’na getiriyor.

Dündar ve Alişar’ı ele geçiren Osman Bey, Moğollara karşı nasıl bir plan kuracak? Alişar, Dündar ve Bahadır’ın akıbeti ne olacak? Osman Bey’in Bala Hatun’la evlenmesi Kayı Obası’nda nasıl karşılanacak? Zöhre ve Aygül, Osman’ın hamlesi karşısında ne yapacak? Geyhatu ve Moğollar, uç beyleri Alişar’ın yakalanmasına nasıl yanıt verecek?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:30’de ATV ekranında ‘Kuruluş Osman’ın 23’üncü bölümünde yanıt bulacak.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL