DİZİ VİDEOLAR

Kulüp dizisinde devam bölümlerinin çıkış tarihi belli oldu!

Kulüp devam bölümleri için çıkış tarihi fragman eşliğinde duyuruldu. 2. kısım 2022’nin ilk haftasında Netflix’te olacak. Kulüp devam bölümleri için çıkış tarihi duyuruldu. Netflix Türkiye’nin izleyiciyi 1950’li yılların Beyoğlu’na götürdüğü..

Kulüp dizisinde devam bölümlerinin çıkış tarihi belli oldu!

Kulüp devam bölümleri için çıkış tarihi fragman eşliğinde duyuruldu. 2. kısım 2022’nin ilk haftasında Netflix’te olacak.

Kulüp devam bölümleri için çıkış tarihi duyuruldu. Netflix Türkiye’nin izleyiciyi 1950’li yılların Beyoğlu’na götürdüğü dönem dizisi 2. kısım ile geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerden ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı.
Zeynep Günay Tan (İstanbulllu Gelin, Kurtlar Vadisi: Pusu, Kayıp) ve Seren Yüce (Çoğunluk, Rüzgârda Salınan Nilüfer, Masum) ikilisi tarafından yaratılan dizi ilk kısmıyla 5 Kasım 2021’de izleyicinin karşısına çıkmıştı. Toplamda 6 bölümden oluşan ilk kısım, geniş kitleler tarafından izlenmiş; olumlu ve olumsuz eleştirileri de beraberinde getirmişti.

Sedarad Yahudisi Matilda (Gökçe Bahadır) ile kızı Raşel’in (Asuda Kalebek) etrafında geçen olayları konu alan yapımda Metin Akdülger, Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi oyuncular yer alıyordu.
Şimdi ise hikâye kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL