Aktüel

Kraliçe Elizabeth’e ahlaksız teklif!

Cinsel ilişki bağımlısı olan bir çift, Kraliçe Elizabeth’ten Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın oturmuş olduğu orman evini eş değiştirme kulübü yapmak için kendilerine kiralamalarını istedi. Prens Harry ve eşi..

Kraliçe Elizabeth’e ahlaksız teklif!

Cinsel ilişki bağımlısı olan bir çift, Kraliçe Elizabeth’ten Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın oturmuş olduğu orman evini eş değiştirme kulübü yapmak için kendilerine kiralamalarını istedi.

Prens Harry ve eşi Meghan kraliyet ailesindeki görevlerinden ayrılmalarında sonra Kraliyet ailesine ait olan Frogmore Ormanevi’ni boşalttılar.

Evin boşaltılmasından sonra birçok firma evi kiralama için teklif verdi.

En ilginç teklif ise evin hem geniş hem de tenha bir yerde olmasından dolayı eş değiştirme partileri için çok uygun olduğunu söyleyen çiftten geldi.

Çift, Kraliçe’nin açık görüşlü olduğunu ve bu tekliflerine sıcak bakacaklarını, kiranın bedeli ne olursa olsun ödemeye hazır olduklarını söyledi.

Kraliyet ailesine ait bir kaynak ise, eve bir çok farklı firmadan da kira teklifi geldiğini, bu firmalardan bir tanesinin Avustralyalı cinsel malzemeler satan bir firma olduğunu ama kraliyet ailesinin evi kiraya vermeyeceğini Kraliçe’nin kocası Philip’in evi kullanacağını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL