SİNEMA

Korku Severlerin Filmi!

Filipinli sinemacı Yam Laranas yeni filmini ürkütücü bir fragmanla görücüye çıkardı. Nightshift adlı bu korkunç yapımda olaylar bir morgda geçiyor. The Echo, Patient X, The Road, Abomination ve Aurora gibi..

Korku Severlerin Filmi!

Filipinli sinemacı Yam Laranas yeni filmini ürkütücü bir fragmanla görücüye çıkardı. Nightshift adlı bu korkunç yapımda olaylar bir morgda geçiyor.

The Echo, Patient X, The Road, Abomination ve Aurora gibi filmlerin yönetmeni olan Filipinli sinemacı Yam Laranas yeni filmini ürkütücü bir fragmanla görücüye çıkardı.

Nightshift adlı bu korkunç yapımda olaylar bir morgda geçiyor. Filmdeki baş karakterimiz, bir patalojistin yanında asistan olarak göreve başladığı ilk gece morgda nöbetçi olarak kalan genç bir kadın. Gece boyunca bazı cesetlerin canlanma emareleri göstermesi üzerine korkuya kapılan genç kadın gördüklerinin hayal mi gerçek mi olduğunu bir türlü saptayamamaktadır. Ölümden sonra yaşama inanmayan bu genç hemşire, kısa süre sonra sadece ölülerde değil tüm dünyada tuhaf olaylar yaşanmaya başladığını fark edecektir. Acaba gerçekten de kıyamet mi kopmaktadır? Tüm bu soruların yanıtlarını Nightshift’i izlediğimizde alabileceğiz tabii önce çığlıklarımıza hakim olmamız gerekebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL