SİNEMA

Korku Severleri Mutlu Eden Film!

Ülkemizde Kanlı Efsane adıyla 9 Ağustos’ta vizyona giren Blood Myth, gazeteci James’in bir gecede cehenneme dönen yaşamına odaklanıyor. Taşrada geçen korku filmlerini sevenler, eminiz İngiltere’nin nemden yosun tutmuş taş binaların arasında..

Korku Severleri Mutlu Eden Film!

Ülkemizde Kanlı Efsane adıyla 9 Ağustos’ta vizyona giren Blood Myth, gazeteci James’in bir gecede cehenneme dönen yaşamına odaklanıyor.

Taşrada geçen korku filmlerini sevenler, eminiz İngiltere’nin nemden yosun tutmuş taş binaların arasında geçen bu ilginç filmden de etkileneceklerdir.

İngiltere’nin şehir hayatı uç derecede kozmopolit ve stresliyken, ülkedeki köylerin durumunu araştıran James, kısa süre içerisinde tuhaf tarikatların varlığına dair delillere ulaşır. Köylerin sisli ve tenha maskesinin altında kan dökmeye meyilli, sapkın bir tarikatın varlığını ortaya çıkarmaya niyetlenen James’in hamile eşi kaçırılınca olayların tüm seyri değişir ve bir kedi-fare kovalamacası başlar. Doğaüstü güçlerin işe karışmaya başladığını fark eden James’in akıl sağlığı her detayla birlikte daha da bozulacak ve gerilimin dozu gittikçe artacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL