DİZİ

Komedi ve aşk filmi Isi & Ossi hakkında bilinmesi gerekenler!

Netflix’in 2020 yılında izleyicilerine sunduğu komedi ve aşk dolu bir film olan Isi & Ossi hakkında bilgileri sizler için araştırdık. 1. Netflix’in gençlik türü dizi ve filmlerle parladığı son dönemde..

Komedi ve aşk filmi Isi & Ossi hakkında bilinmesi gerekenler!

Netflix’in 2020 yılında izleyicilerine sunduğu komedi ve aşk dolu bir film olan Isi & Ossi hakkında bilgileri sizler için araştırdık.

1. Netflix’in gençlik türü dizi ve filmlerle parladığı son dönemde iki gencin komedi dolu hikayesini anlatan Isi & Ossi filmi eşsiz hikayesiyle dikkat çekiyor. Filmde zengin bir kız ile fakir bir gencin anlaşmalı sevgililik serüvenini izliyoruz.

2. Zengin bir ailenin kızı olan ve milyar dolarlarına rağmen hayalindeki meslek olan aşçılık için uğraşan Isabel (Isi) hayaline ulaşmak için sıradan bir hayat yaşamak zorunda kalır. Ossi ise küçük yaştan beri parayı bulamamış genç bir boksördür.

3. Tesadüf eseri tanışan Isi ve Ossi bir anlaşma üzerine sevgili olacaklardır ve bu sayede Isi’nin ailesini kandırarak hayaline kavuşması sağlanacaktır. Bu sırada Ossi’de para kazanacaktır.

4. İkili için gayet karlı olan bu anlaşma oluşan gelişmeler ve ikili arasındaki elektriklenmelerle birlikte komedi ve aşk dolu bir hal alır. Yavaş yavaş hiç umursamadığı Ossi’nin hareketlerinden ve karakterinden etkilenen Isi kalbinde bir aşk hisseder ve olayların seyri tamamıyla değişir.

5. Netflix’in romantik komedi türünde dizi ve film içerikleri arasından sıyrılıp adını duyurmayı başaran bu filmin başrolünde Lisa Vicari, Dennis Mojen ve Walid Al-Atiyat gibi gelecek vadeden aktörler yer alıyor.

6. IMDb’de aldığı 6.4’lük ortalama puanla izlenebilir olduğunu gösteren Isi & Ossi Netflix yapımı çerezlik filmlerden diyebiliriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL