DİZİ

Komedi Dizisi Flaked Hakkında Bilgi!

Netflix, orijinal hikayeleriyle dizi film sektörüne yön vermeye devam ediyor. Bu içeriğimizde Arrested Development’ın yaratıcısı olduğu Flaked dizisini sizler için mercek altına alıyoruz. İşte sahte yaşamları konu alan Flaked hakkında..

Komedi Dizisi Flaked Hakkında Bilgi!

Netflix, orijinal hikayeleriyle dizi film sektörüne yön vermeye devam ediyor. Bu içeriğimizde Arrested Development’ın yaratıcısı olduğu Flaked dizisini sizler için mercek altına alıyoruz. İşte sahte yaşamları konu alan Flaked hakkında her şey!

İlk bölümü 11 Mart 2016 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanan Flaked dizisinin son bölümü 2 Haziran 2017 tarihinde son bölümünü yayınlamıştır. Konusuyla dikkat çeken bu dizi toplamda 2 sezondan ve 14 bölümden oluşmaktadır. 

Türünü melodram olarak adlandırabileceğimiz Flaked dizisinin bölümleri yaklaşık 30’ar dakikalık zaman dilimlerinden oluşuyor. Dizinin başrol oyuncusu Will Arnett aynı zamanda diziyi ortaya çıkaran isimlerden de biri olmuştur. Arnett’e senaryoda Mark Chappell’in yardımcı olduğunu öğreniyoruz. 

Flaked dizisinin başrollerinde Will Arnett’ın yanı sıra David Sullivan, Ruth Kearney ve George Basil gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Orta yaşlarına gelmiş iki çok yakın arkadaş Chip (Will Arnett) ve Dennis (David Sullivan) karakterlerini merkezine alan Flaked dizisi yayınlandığı dönem Netflix’in en ilgi çeken dizilerinden birisi olmayı başarmıştır.

Flaked dizisinin hikayesinden bahsetmemiz gerekirse; Dennis’in annesi Jackie‘nin (Kirstie Alley) California Venice’teki evini ortak kullanmakta olan iki kafadar Dennis ve Chip,  beraber Adsız Alkolikler Derneği’nin toplantılarına katılmaya başlarlar. Bu terapi grubundaki arkadaşlarıyla normal yaşamlarında da görüşmeye başlayan ikilinin sosyal hayatları bir noktada farklılaşmaya başlar.

Yaklaşık 10 yıl önce alkollü araç kullanırken bir trafik kazasına yol açan ve bu kaza sonucunda bir kişinin ölümüne neden olan Chip, geçmişi arkasında bırakmaya çalışan bir adam olarak yaşamına devam etmeye çalışırken, en yakın arkadaşı Chip’ten kadınlar ve ilişki konularında yardım alır. Kasabaya yeni yerleşen güzeller güzeli garson London, hem Dennis hem de Chip için fark yaratan bir kadın olacaktır. Chip’in çok fazla gizli kapaklı geçmişi onu sahtekarlığa iter.

California’da çekimleri yapılan Flaked dizisi, içimizi ısıtan havası ve renkleriyle bir de hikaye eğlenceli olduğunda tadından yenmez bir hal almaya başlar. Aşk üçgeni hikayeleri size keyifli geliyorsa ve izleyecek eğlenceli bir dizi arıyorsanız Flaked dizisi 2 sezonluk hikayesiyle Netflix’te sizleri bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL