SİNEMA

Kızım Gibi Kokuyorsun vizyona giriyor!

Kızım Gibi Kokuyorsun izleyici karşısına çıkmaya hazır. Olgun Özdemir’in yönetmen koltuğuna oturduğu Kızım Gibi Kokuyorsun, vizyona girmek için hazırlıklarını tamamladı. Dünya ve Türkiye çapında birçok festivale katılan ve ödülle dönen..

Kızım Gibi Kokuyorsun vizyona giriyor!

Kızım Gibi Kokuyorsun izleyici karşısına çıkmaya hazır.
Olgun Özdemir’in yönetmen koltuğuna oturduğu Kızım Gibi Kokuyorsun, vizyona girmek için hazırlıklarını tamamladı. Dünya ve Türkiye çapında birçok festivale katılan ve ödülle dönen Kızım Gibi Kokuyorsun, 10 Temmuz tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Varşova Film Festivali’nden ödül sahibi olan, ayrıca Malatya, Boğaziçi, Kayseri gibi film festivallerinde aday gösterilen Kızım Gibi Kokuyorsun, Bir Film aracılığıyla izleyicileriyle buluşacak. 10 Temmuz’dan itibaren vizyondaki yerini alacak olan dram filmi, farklı diller ve dinlere mensup insanların ortak sorunlarına değiniyor.

Çağlar Ertuğrul ve Clemence Verniau’nun başrolünü paylaştığı Kızım Gibi Kokuyorsun’un konusu ise şöyle: Kızım Gibi Kokuyorsun, yaşanan bir trajedinin ardından yolları kesişen Beatrice, Hevi ve İbrahim’in hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Beatrice, büyük bir acı içindedir. Beatrice, 14 Temmuz 2016’da gerçekleşen Nice’deki Işid saldırısında, tüm ailesini kaybetmiştir. Ailesinin kaybı ile başa çıkmaya çalışan genç kadın, babasının vasiyetini yerine getirmeyi kendisine görev edinir. Beatrice, babasının vesiyeti üzerine, ailesinin cenazesini yıllar önce göç ettiklleri Antakya Vakıflı Ermeni köyüne götürmek üzere yola koyulur. Antakya’ya ulaştığında Samandağ’da bir motele yerleşen Beatrice, burada kendisi gibi örgütten mustarip olan Suriyeli Hevi ile tatil için ülkesine gelen İbrahim ile tanışır. Birbirlerinin hayatına dokunan Beatrice, Hevi ve İbrahim, aralarından birinin kayıp yakınını bulmak için birlikte harekete geçer.

Oyuncu kadrosunda Clemence Verniau, Çağlar Ertuğrul, Yılşen Özdemir, Şerif Sezer, Esin Civangil, Tolga Güleç, Deniz Arna, Muhammed Cangören, Fehmi Karaaslan gibi isimlerin yer aldığı Kızım Gibi Kokuyorsun’u 10 Temmuz’da sinemalarda göreceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL