Aktüel

Kıvanç Tatlıtuğ, geceliği 50 bin liraya taş ev kiraladı!

Bodrum’daki evlerini virüsten uzak tatil yapmaları için ailesine tahsis eden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le geceliği 50 bin TL olan taş evde konaklamaya başladı. Koronavirüs karşı ailesini koruma..

Kıvanç Tatlıtuğ, geceliği 50 bin liraya taş ev kiraladı!

Bodrum’daki evlerini virüsten uzak tatil yapmaları için ailesine tahsis eden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le geceliği 50 bin TL olan taş evde konaklamaya başladı. Koronavirüs karşı ailesini koruma altına alan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum’daki iki evini rahat edebilmeleri için ailesine tahsis etti. Tatlıtuğ, kendisi ve eşinin rahat edebilmesi için de villa kiraladı.

Milliyet’te yer alan habere göre: Eşi Başak Dizer’le Bodrum’da tatil yapan oyuncunun, geceliği 6 bin 500 euro yani 50 bin TL olan taş evde konaklamaya başladı. Ünlü çiftin, burada 10 gün kalacağı ve 500 bin TL ödeyeceği söyleniyor. Baş başa tatil yapan ikiliden Dizer, önceki gün eşinin yaz stili kombiniyle çektiği fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Tatlıtuğ’un karesi ise hayranlarının yoğun ilgisini maruz kaldı. Fotoğraf kısa sürede yüzlerce yorum ve beğeni aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL