DİZİ VİDEOLAR

Kırmızı Oda’dan yeni tanıtım!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği TV8’de ekrana gelecek olan “KIRMIZI ODA”nın üçüncü tanıtımı yayınlandı. Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa “KIRMIZI ODA”da konuşulacak. İnsan hayatının en derin sırları “KIRMIZI..

Kırmızı Oda’dan yeni tanıtım!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği TV8’de ekrana gelecek olan “KIRMIZI ODA”nın üçüncü tanıtımı yayınlandı.

Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa “KIRMIZI ODA”da konuşulacak. İnsan hayatının en derin sırları “KIRMIZI ODA”da anlatılacak. Merakla beklenen dizi tüm bu insan hikayelerini farklı konuk oyuncu kadrolarıyla ekrana getirecek.

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir “KIRMIZI ODA”nın ilk bölümünün konukları!

Cem Karcı yönetmenliğinde çekimlerine başlayan “KIRMIZI ODA”, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı.

“KIRMIZI ODA” çok yakında TV8’de.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL