Aktüel

Kim Kardashian’ın kocası ünlü oyuncuya ilham olmuş!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Melike İpek Yalova, şu aralar evinde koronavirüs salgını nedeniyle kendini karantina altına aldı. Oyuncu, zaman zaman instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla..

Kim Kardashian’ın kocası ünlü oyuncuya ilham olmuş!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Melike İpek Yalova, şu aralar evinde koronavirüs salgını nedeniyle kendini karantina altına aldı.

Oyuncu, zaman zaman instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçileri ile etkileşimde kalmaya özen gösteriyor. Eşofmanının üstüne kolye çeken oyuncu ilhamı ise Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian’ın ünlü rapçi eşi Kanye West’ten aldığını belirtti.

Takipçlierinin bu halini çok beğendiği ünlü oyuncu, esprili paylaşımı ile göz doldurdu. Takipçileri “Yine çok güzelsin, yine mükemmelsin” diyerek iltifatlarda bulunda.

Ünlü oyuncu, “Eşofmanın üstüne kolye çektim. İlham Perim, Kim Kardashian’ın kocası. Hakkını helal et kardeş” mesajı ile gülümsetti. Kanye Omari West Amerikalı rapçi, hip hopçu, prodüktördür.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL