SİNEMA VİDEOLAR

Kiki: Lanet-i Cin, sinemalardaki izleyicilerini bekliyor!

Yerli korku sinemasının yeni filmlerinden “Kiki: Lanet-i Cin”, geçtiğimiz hafta sinemalardaki yerini aldı. Mustafa Miraç Kaya’nın hem yönetmenliğini üstlendiği, hem de oyuncuları arasında bulunduğu korku türündeki Kiki: Lanet-i Cin’in seanslarına..

Kiki: Lanet-i Cin, sinemalardaki izleyicilerini bekliyor!

Yerli korku sinemasının yeni filmlerinden “Kiki: Lanet-i Cin”, geçtiğimiz hafta sinemalardaki yerini aldı. Mustafa Miraç Kaya’nın hem yönetmenliğini üstlendiği, hem de oyuncuları arasında bulunduğu korku türündeki Kiki: Lanet-i Cin’in seanslarına buradan bakın ve filmi kaçırmayın!

Sinemalardaki izleyicilerini bekleyen Kiki Lanet-i Cin’in konusu ise şöyle: Genç bir adam olan Muzaffer, görücü usulu olarak evlendiği Şenay ile aradığı mutluluğu bulamayınca, karısını ve iki çocuğunu bırakarak, Satı adında bir kadın ile evlenir. Muzaffer’in bu evliliğinden Elif adını verdiği bir kızı olur. Dmd hastası olan Elif, aynı zamanda şizofrendir. Muzaffer, sürekli halüsinasyon gören kızını, bu durumdan kurtarmak için doktor doktor gezdirse de hiçbir yerden olumlu bir sonuç alamaz. Muzaffer’in son umudu ise Yeliz adında bir astrolog vesilesiyle tanıştığı medyum Bedir’dir. Ancak Bedir’in de Elif’i kurtarmak için verdiği çaba bir sonuç vermez. Çünkü Bedir’in de fark edemediği bir etki, sadece Elif’i değil, tüm aileyi etkisi altına almıştır. Aileyi içinde bulunduğu kabustan kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen Bedir, bu süreçte gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bedir’in verdiği mücadele, bir süre sonra kanlı bir intikam savaşına dönüşür.

Mustafa Miraç Kaya’nın yönetmen koltuğunda bulunduğu filmin oyuncuları arasında Kaya’nın yanı sıra Türkan Kılıç, Yaşar Aydınlıoğlu, Elif Çapkın, Fatih Hasanoğlu ve Reyhan İlhan gibi isimler bulunuyor. Neyin hayal, neyin gerçek olduğunu birbirine karıştıran yerli korku filmi Kiki: Lanet-i Cin, geçtiğimiz Cuma günü, yani Sevgililer Günü’nde sinemalardaki yerini almıştı. İzleyicilerini bekleyen Kiki: Lanet-i Cin’i büyük ekranlarda dönmeye başlamışken kaçırmayın!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL