DİZİ VİDEOLAR

Khaleesi’den olay sevişme sahnesi itirafı!

Tüm dünyada ilgi gören Game of Thrones’da ‘Khaleesi’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emilia Clarke, dizideki sevişme sahneleri hakkında olay açıklamalarda bulundu. Dünyanın her yerinde büyük beğeniyle izlenen ve geçtiğimiz..

Khaleesi’den olay sevişme sahnesi itirafı!

Tüm dünyada ilgi gören Game of Thrones’da ‘Khaleesi’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emilia Clarke, dizideki sevişme sahneleri hakkında olay açıklamalarda bulundu.


Dünyanın her yerinde büyük beğeniyle izlenen ve geçtiğimiz mayıs ayı son sezonu yayınlanan Game of Thrones dizisinde ‘Khaleesi’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emilia Clarke, dizideki cesur sahneleriyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.


33 yaşındaki İngiliz oyuncu, canlandırmak zorunda kaldığı sevişme sahnelerinden çok rahatsız olduğunu ve bu sahnelerin kaldırılması için yönetmenlerle tartıştığını anlattı.

https://www.youtube.com/watch?v=ckfCrRbR3h0


Sektöre yeni girdiği dönem kendini kabul ettirmek için birçok sevişme sahnesinde yer aldığını söyleyen Clarke, yönetmenlerin kendisini devamlı ”Hayranlarını hayal kırıklığına uğratma Emilia” diyerek bu sahneleri oynamaya zorladığını söyledi.

Güzel oyuncu bir önceki röportajlarında da, senaryoyu okuduktan sonra babasını ”İlk beş bölümü kesinlikle izlemeyeceksin!” diyerek uyardığını söylemişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL