Aktüel

Keyifle izleyebileceğiniz animasyon filmleri!

Çocuk, genç, yaşlı fark etmiyor. Çizgi filmler aslında hepimizin izleyebileceği şeyler. Çizgi filmlerin insanı rahatlatan bir yanı var. Animasyon filmleri yalnızca çocukların değil değil yetişkinlerin de izleyebileceği türde. İlk çizgi film..

Keyifle izleyebileceğiniz animasyon filmleri!

Çocuk, genç, yaşlı fark etmiyor. Çizgi filmler aslında hepimizin izleyebileceği şeyler.

Çizgi filmlerin insanı rahatlatan bir yanı var. Animasyon filmleri yalnızca çocukların değil değil yetişkinlerin de izleyebileceği türde. İlk çizgi film 1892’de Charles-Emile Reynaud tarafından yaratıldı. Büyük başarıya rağmen Reynaud sinema tarafından bir kenara itildi. Ancak şu anda animasyonlar tekrar popüler. Modern içerik sağlayıcıları yetişkinlerin tıpkı çocuklar gibi rahatlamak ve eğlenmek istediklerini anlıyorlar ve onlara uygun animasyon filmleri yapıyorlar.

1. The Queen’s Corgi

Hikaye Kraliçe II.Elizabeth’in sevgili köpeği etrafında dönüyor. Corgi cinsi bir köpek olan Rex, kraliçenin sarayının dışında kayboluyor. Başarılı olmak için güçlü olmanız gerektiği düşüncesi ile kendini Londra sokaklarına atan Rex, gücenli bir şekilde eve dönmeye çalışır. Ancak daha önce saray dışında yaşamayan Rex, Londra sokaklarına onu zorlayacak tehlikelerle karşılaşır. Rex, bu yolculukta şehrin gizli hayatı hakkında daha fazla şey öğrenecek, diğer köpeklerle iletişim kuracak, kendisi daha yakından tanıyacak ve aşık olacaktır.

2. Spycies

Bu gizem ve aksiyon dolu çizgi filmde ise; Vladimir en gizemli vakayı bile çözebilecek kadar deneyimli bir casus. Ancak ciddi bir kusuru var; özgürlüğü seviyor, bu yüzden patronunun emirlerine her zaman uyum sağlayamıyor. Vladimir yeni bir soruşturma içinse kendisine ortak olarak Hector’u (bir sıçan) alıyor. Zeki, ama hayalperest bir partnerle çalışmak, Vladimir (kedi) için dayanılma<. Ancak soruşturmayı bitirmek ve suçluyu olabildiğince çabuk yakalamak için Vladimir ve Hector bir takım olmak zorundalar.

3. The Addams Family

The Addams Family sinema dünyasında bir klasik. Bu ailenin ekranlara dönmesini bekleyen birçok hayranı vardı. Sonunda istedikleri şey oldu; Bu sıra dışı aile, sıradan insanlar tarafından oldukça garip görünüyor ancak aslında hiç de tuhaf değiller. Hayatları tepetaklak olmadan önceyse tepedeki uzak evlerinde mutlu bir hayat sürüyorlar.

4. Salma’s Big Wish

Bu animasyon filmde filmde ise baş karakterimiz Salma sevgi dolu bir koruyucu ailede büyüyen bir genç kız. Ancak Salma 16 yıldır gerçek ebeveynlerini bulmayı hayal ediyor. Salma, ailesini bulmak ve geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ölülerin dünyasına gitmeye karar veriyor. Yaşayan insanların tuh akrabalarıyla tanışmak için geldiği bir dünyada ise, Ölüler Günü’nün kutlandığı bir İspanyol kasabasında kendini buluyor.

5. Wonder Park

June, küçükken hep bir eğlence parkı oluşturmanın hayalini kuruyordu. Bu öykü de baş karakter olan June’un hayallerindeki eğlence parkını kurtarmak için dostları ile birlikte verdiği mücadeleyi anlatıyor. Tehlike altında olan eğlence parkını kurtarabilecek tek kişi olan June, bu büyülü yeri kurtarıp tekrar eski haline getirebilmek için sevimli dostları ile bir araya geliyor.

6. Spies in Disguise

Animasyon filmleri arasında yer alan bu eğlenceli animasyonda ise Lance, şehirleri ve ülkeleri kurtarmayı seven kendine güvenen bir ajan. Walter ise icatlarıyla kendini dış dünyadan korumak isteyen kasvetli, genç bir bilim insanı. Bu iki karakter birbirleriyle oldukça zıt. Ancak dünyayı kurtarmak için birlikte çalışmaları gerekiyor. Bu beklenmedik ikili gerçek bir takım haline gelebilir ve felaketin gerçekleşmesini durdurabilir mi?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL