DİZİ

Kerem Bürsin o eleştirilere cevap verdi!

Hande Erçel ile oynayacağı yeni dizisinde zengin bir iş adamını canlandıracak olan Kerem Bürsin, henüz yayınlanmadan konusuyla alay edilen dizisi için “İnsanlar bir izlesin. Sonra olumsuz eleştiri yapsın” dedi. Yakışıklı..

Kerem Bürsin o eleştirilere cevap verdi!

Hande Erçel ile oynayacağı yeni dizisinde zengin bir iş adamını canlandıracak olan Kerem Bürsin, henüz yayınlanmadan konusuyla alay edilen dizisi için “İnsanlar bir izlesin. Sonra olumsuz eleştiri yapsın” dedi.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile Hande Erçel, yeni sezonda yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı isimli dizi için kamera karşısına geçiyor. Henüz tanıtımı dahi yayınlanmayan dizide zengin erkek ve çiçekçi bir kızının hikayesinin anlatılacak olması sosyal medyada alay konusu oldu.

Önceki gün görüntülenen ünlü oyuncu Kerem Bürsin dizi hakkındaki son gelişmelerini ve yapılan eleştirilere cevap verdi; “Provalar güzel geçiyor. Proje ekrana gelsin, insanlar izlesin ondan sonra eleştirsinler. Şu an güzel gidiyor, eğleniyoruz. Hande ile çok iyi anlaştık, güzel bir enerji yakaladık. Sette de çok iyi anlaşacağız diye düşünüyorum. Provalar dışında genelde evdeyiz, ekstra bir şey yapmıyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL