Aktüel

Kenan İmirzalıoğlu hakkında pek duyulmayan ilginç bilgiler!

Ekranların aranan yüzü, filmleriyle ve oyunculuğuyla ekran başındaki insanları derinden etkilemeyi başaran usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Bu içeriğimizde Kenan İmirzalıoğlu hakkında bilinmeyenleri araştırdık ve derledik. Kenan İmirzalıoğlu Metallica dinlemeyi..

Kenan İmirzalıoğlu hakkında pek duyulmayan ilginç bilgiler!

Ekranların aranan yüzü, filmleriyle ve oyunculuğuyla ekran başındaki insanları derinden etkilemeyi başaran usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Bu içeriğimizde Kenan İmirzalıoğlu hakkında bilinmeyenleri araştırdık ve derledik.

Kenan İmirzalıoğlu Metallica dinlemeyi çok sevmektedir. Ayrıca Türk sanat müziğinin kendisine huzur verdiğini söylemektedir. Kenan İmirzalıoğlu 1995 yılında Best Model Of Turkey elemelerine katılmıştır. 4000 kişinin arasından ilk 20’ye girmeyi başaran İmirzalıoğlu Final’de birinci olmuştur.
Best Model Of Turkey’de birinci olduğu için Best Model Of The World’e katılmaya hak kazanan Kenan İmirzalıoğlu burada da birinci olarak bir ilki gerçekleştirmiştir. İlk defa bir Türk erkeği Best Model Of The World’de birinci olmuştur. Osman Sınav’ın ısrarı ile oyunculuğa ilk adımını atan Kenan İmirzalıoğlu Deli Yürek dizisiyle kariyerine başlamıştır. Buradaki performansı herkes tarafından çok sevilmiştir.

Kenan İmirzalıoğlu klarnet çalmayı çok sevmektedir. Uzun yıllardır dostu olan Hüsnü Şenlendirici “Kenan 12 senedir klarnet çalıyor. Eskiden evime gelir benim klarnetimi çalardı, artık kendi klarneti var.” demiştir. Kenan İmirzalıoğlu 2015 Ekim’de İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararınca “uyuşturucu kullanmak” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme cezanın bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi. “Karadayı” adlı dizide Mahir Karaoğlu adlı karakteri canlandırması için Kenan İmirzalıoğlu’na 4 milyon dolar teklif geldi.

Türkiye’de bir dizi oyuncusunun alabileceği en yüksek miktarı aldı. Kenan İmirzalıoğlu Üçen Köyünde dünyaya gelmiştir. 12 yaşına kadar köyde yaşamıştır. Bu yüzden köy hayatını çok sevmektedir. Kenan İmirzalıoğlu 3 kardeştir. Zübeyde adında bir ablası, Derviş adında bir abisi vardır. Kenan İmirzalıoğlu günlük hayatında çok çay içtiğini dile getirmiştir. Kendisinin yapmış olduğu çayı her gün içmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL