Aktüel VİDEOLAR

Kenan Doğulu’nun yeni klibindeki Beren Saat sürprizi!

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, geçtiğimiz yıl bir süre ayrı kaldığı, sonrasında sorunları çözerek yeniden aynı evde yaşamaya başladığı eşi Beren Saat ile birlikte sürpriz yaptı. Kenan Doğulu, instagram hesabından yeni..

Kenan Doğulu’nun yeni klibindeki Beren Saat sürprizi!

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, geçtiğimiz yıl bir süre ayrı kaldığı, sonrasında sorunları çözerek yeniden aynı evde yaşamaya başladığı eşi Beren Saat ile birlikte sürpriz yaptı.

Kenan Doğulu, instagram hesabından yeni klibini yayınladı. Birçok ünlü isim klipte yer alıyor. Sürpriz ise Beren Saat oldu. Doğulu, klibini şu mesajla paylaştı:

“Zor zamanlar, düşündürücü zamanlar, öğretici zamanlar… Ellerin uzak, kalplerin bir olduğu zamanlar. Zaman dönüşme zamanı, #ZamanBirleşmeZamanı Haksız mıyım? Daha önce sadece bir kez sahnede sizlerle paylaşmış olduğum yeni şarkım Bizimdir ve klibi yayında. Kalplerimizi birleştirmesi dileğiyle.”

Doğulu instagram hesabından paylaştığı klibiyle hayranlarını yine mest etti.Binlerce beğeni ve yorum alan klip çok sayıda kişi tarafından da izlendi. Birçok ünlü isim de klibi sosyal medya hesaplarından yayınladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL