Aktüel

Kelly Brook, lavantaların içinde yarı çıplak masaj yaptırdı!

40 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve manken Kelly Brook, Instagram hesabından lavanta tarlasında çıplak bir şekilde kendisine yağlı mesaj yaptırdığı videoyu paylaştı. Ünlü isim, taze lavantanın güzelliğe ve sağlığa olan..

Kelly Brook, lavantaların içinde yarı çıplak masaj yaptırdı!

40 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve manken Kelly Brook, Instagram hesabından lavanta tarlasında çıplak bir şekilde kendisine yağlı mesaj yaptırdığı videoyu paylaştı. Ünlü isim, taze lavantanın güzelliğe ve sağlığa olan etkilerini anlatarak takipçilerine de masaj tavsiyesinde bulundu.
Ünlü televizyon yıldızı Kelly Brook, masaj anlayaşını bir üst seviyeye taşıdı ve lavantaların içinde yarı çıplak şekilde masaj yaptırdı.

Kelly, takipçilerine fotoğrafı koronavirüs nedeniyle sosyal mesafe kuralı uygulanmadan önce çektiğini söyledi.

Taze lavantanın faydaları hakkında açıklamalarda bulunan Kelly, lavanta bahçesinde mesaj yapmanın yoğun iş programından kaynaklı stresi yok ettiğini ve insanı rahatlattığını söyledi. Kelly, takipçilerine lavanta yağı satın aldıktan sonra lavanta bahçesine gelip mesaj yaptırabilirsiniz dedi.
Ünlü isim “Size yalan söylemeyeceğim kendi bahçemi seviyorum ama burada mesaj yaptırmayı daha çok seviyorum” dedi.

Kelly, kısa süre önce yaptığı açıklamada, otuzlu yaşlarda ahlaksız, kırklı yaşlarda haylaz olduğunu ama kırklı yaşlarda uygun bir kişi olacağını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL