Aktüel

Kavak Yelleri oyuncuları klip çekti!

Yıllar sonra bir araya gelen Kavak Yelleri oyuncuları, Pinhani’nin şarkısına klip çekti. 2007 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinin oyunları yıllar sonra Pinhani’nin albümü için bir araya geldi. Oyuncuların videosu ise..

Kavak Yelleri oyuncuları klip çekti!

Yıllar sonra bir araya gelen Kavak Yelleri oyuncuları, Pinhani’nin şarkısına klip çekti.

2007 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinin oyunları yıllar sonra Pinhani’nin albümü için bir araya geldi. Oyuncuların videosu ise izleyenlerden tam not aldı.

Pinhani, 2006 yılında çıkardığı ‘İnandığın Masallar’ albümünde yer alan ‘Dön Bak Dünyaya’ şarkısına, 14 yıl sonra Kavak Yelleri dizisinin ekibiyle video klip çekti. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan klip, izleyenleri duygulandırdı.

Bir döneme damga vuran dizinin müziklerini de yapan Pinhani, ‘Dön Bak Dünyaya’ isimli şarkısını Kavak Yelleri oyuncularıyla birlikte klip haline getirdi. Klipte İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Pelin Karahan gibi isimler rol aldı.
İzleyenleri yıllar öncesine götüren klip, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Klibi kendi hesaplarında paylaşarak destek veren kullanıcılar, “Karantinada çok iyi geldi” yorumunu yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL