Aktüel

Katy Perry Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler!

Dünyanın en popüler kadınları arasında yer alan Katy Perry, 25 Ekim 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Muhteşem bir hayata sahip olan Katy Perry, hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. İşte Katy Perry hakkında..

Katy Perry Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler!

Dünyanın en popüler kadınları arasında yer alan Katy Perry, 25 Ekim 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Muhteşem bir hayata sahip olan Katy Perry, hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. İşte Katy Perry hakkında ilginç gerçekler!

25 Ekim 1984 yılında Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelmiştir.
İlk albümünü 16 yaşında yayınlamıştır. ‘Pur’ adında bir parfüm şirketini işletmektedir. 2013 yılında Dünyanın en güzel kadını unvanını almıştır. Kitty Purry adında bir kedisi vardır. Angela adında ablası, Dan adında bir kız kardeşi vardır. 15 yaşındayken okulu bırakmıştır.

Ayrıca Katy Perry, 17 yaşında müzik kariyerine devam etmek için evden ayrılmıştır. Selena Gomez, Ashley Tisdale ve Kelly Clarkson için şarkı yazmıştır. “I Kissed A Girl” adlı şarkısında oyuncu Scarlett Johansson’dan ilham almıştır. Vücudunda 4 tane dövme vardır. Katy Perry’nin ailesinin Papaz olduğu bilinmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL