DİZİ

Kanal D’de bir dizinin daha fişi çekildi!

Kanal D, reyting kurbanı olan dizilerinin fişini çekiyor. Son olarak Zalim İstanbul’un ardından bir dizi daha final kararını duyurdu. Seyirci isyan etti. Televizyon ekranlarında reyting sarsılmaları diziler için devam ediyor…

Kanal D’de bir dizinin daha fişi çekildi!

Kanal D, reyting kurbanı olan dizilerinin fişini çekiyor. Son olarak Zalim İstanbul’un ardından bir dizi daha final kararını duyurdu. Seyirci isyan etti.
Televizyon ekranlarında reyting sarsılmaları diziler için devam ediyor.

Kanallar, yeni dizilerine yer verirken reytinglerde düşü yaşayan dizilerin fişini çekiyor. Kanal D’de ise tam bir yaprak dökümü yaşanıyor. Son olarak Zalim İstanbul dizisinin fişini çeken kanal bir dizinin daha final kararını duyurdu.

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerinde yer aldığı Afili Aşk dizisi, seyircisini üzen kararı verdi. Dizide senaryo konusunda sıkıntılar yaşandı. Dizinin yeniden ilgi görmesi beklense de final kararı kapılarını çaldı.
Kanal D önce Çarşamba’dan Cumartesi’ye, sonra da Perşembe gününe alarak diziyi sürdürmek için elinden geleni yaptı.

Fakat reytinglerde bir düzelme söz konusu olmayınca senaryodaki sıkıntılarda ele alınarak Afili Aşk dizisi için final kararını alındı.
Dizinin 36.bölümünün çok düşük reytingler alması artık final kararı verilmesi için son damla oldu. Afili Aşk’ın ekran macerası 38.bölümle birlikte sona erecek.

Afili Aşk’ın senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı dizide, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk başrollerde yer alıyor. Dizide diğer rolleri Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat’ın paylaşıyordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL