DİZİ

Kalk Gidelim dizisine sürpriz transfer!

Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri gibi ünlü oyuncuların paylaştıkları, TRT 1 ekranında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. TRT1 ekranlarının en sevilen..

Kalk Gidelim dizisine sürpriz transfer!

Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri gibi ünlü oyuncuların paylaştıkları, TRT 1 ekranında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. TRT1 ekranlarının en sevilen dizisi Kalk Gidelim tüm heyecanıyla çekimlerine devam ediyor.

Tatil sezonunun açılmasıyla yerli ve yabancı Turistin uğrak yeri olan Muğla’da çekimlerini gerçekleştiren dizinin oyuncu ekibine son dönemin en çok dikkat çeken ismi Yağmur Ün katıldı. Güzel oyuncu dizide hep doktor olmak isteyen ancak hastalığından dolayı okuyamadığı için bunun burukluğunu yaşayan Yasemin karakterine hayat verecek.


Yasemin aynı zamanda gerçek aşkı hiç tatmamış bir genç kız. Bu sebeple kendisine ilgi gösterecek herkese aşık olabilecek biridir. Bu konuda savunmasızdır.Yasemin’in dizide kalbini kime kaptıracağını ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL