DİZİ

Kalk Gidelim dizisinde stoklar bitince yeni bir yol çizilecek!

Kalk Gidelim, TRT1 ekranında 3 sezondur devam eden dizilerden… Muğla’da çekimleri yapılan Kalk Gidelim, en organik ve hayvan dostu yapım olarak da biliniyor.Ancak koronavirüs salgını nedeniyle tüm TRT projelerinde olduğu..

Kalk Gidelim dizisinde stoklar bitince yeni bir yol çizilecek!

Kalk Gidelim, TRT1 ekranında 3 sezondur devam eden dizilerden… Muğla’da çekimleri yapılan Kalk Gidelim, en organik ve hayvan dostu yapım olarak da biliniyor.Ancak koronavirüs salgını nedeniyle tüm TRT projelerinde olduğu gibi Kalk Gidelim’de de setler durduruldu.

Kalk Gidelim dizisi şimdiye kadar stok bölümleri sayesinde idare etti ama yakında bu da tükenecektir. Peki çözüm ne? İşte bu noktada TRT1, Kalk Gidelim dizisi için önemli bir çözüm üretti.

Seksenler dizisi ekibinin Ev Yapımı isimli dizi gibi evlerinden çektikleri videoların birleştirilmesi ile oluşturulan yapımın bir benzeri de Kalk Gidelim için yapılacak.

TRT teknik ekipleri oyuncuların evlerine malzeme desteği sağlayarak evlerden yüksek kalite ile video çekimini ayarladı. Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu’nun köşe yazısına yansıyan detaylara göre Seksenler ve Tutunamayanlar gibi Kalk Gidelim için de evden çekim formülü işletilecek.

Kalk Gidelim’in kendi karakterleri ile kendi formatında ama evlerden yapılan çekimlerle devam edeceği belirtiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL