DİZİ

Kadın izleyicilerle empati yapan dizi!

Medyapım başarılı uyarlamalara imza atarak sektörde önemli bir uzmanlığa kavuştu. Birçok uyarlama dizinin arkasında Faruk Aksoy’un sahip olduğu Medyapım firması bulunuyor. 2020-2021 sezonu için Medyapım yeni bir dizi hazırlığı içinde..

Kadın izleyicilerle empati yapan dizi!

Medyapım başarılı uyarlamalara imza atarak sektörde önemli bir uzmanlığa kavuştu. Birçok uyarlama dizinin arkasında Faruk Aksoy’un sahip olduğu Medyapım firması bulunuyor. 2020-2021 sezonu için Medyapım yeni bir dizi hazırlığı içinde olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

Doctor Foster isimli dizinin uyarlamasının yapılacağını resmen duyuran Medyapım, yine kadın izleyicileri odakladığını da gösterdi. Doctor Foster, 9 Eylül 2015’te ilk kez yayınlanan bir BBC One drama dizisidir. Mike Bartlett tarafından yazılan beş bölümlük dizisi, kocasının bir ilişkisi olduğundan şüphelenen Dr Gemma Foster’ın yaşadıklarını anlatıyor.

Her sezonu 5 bölümden oluşan Doctor Foster, ailesi ile bir kasabada sakin hayat yaşayan Dr. Gemma Foster’in bir gün kocası Simon’ın ceketinde sarı bir saç teli bulması ile başlayan olaylar zincirini anlatıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL