Aktüel

Kaan Urgancıoğlu hayranları heyecanlandıran dizi!

2002 yılında Karoğlan isimli diziyle ekran kariyerine başlayan Kaan Urgancıoğlu, 18 yıllık kariyeri boyunca birçok yapımda kendini gösterdi. Canım Ailem dizisinde Talat ile öne çıkan oyuncu, Leyla ile Mecnun’da Berkcan..

Kaan Urgancıoğlu hayranları heyecanlandıran dizi!

2002 yılında Karoğlan isimli diziyle ekran kariyerine başlayan Kaan Urgancıoğlu, 18 yıllık kariyeri boyunca birçok yapımda kendini gösterdi. Canım Ailem dizisinde Talat ile öne çıkan oyuncu, Leyla ile Mecnun’da Berkcan olarak sevildi.Büyük çıkışını ise Kara Sevda dizisindeki Emir Kozcuoğlu karakteri ile yaptı. Kaan Urgancıoğlu, 2017 yılından bu yana dizilerde görünmeyince, magazinde de hiç yer bulmayınca hayranları onu hem çok özledi hem de yeni dizisi Aşk 101’deki hallerini çok merak etti.

Aşk 101’in Kemal’i Kaan Urgancıoğlu’nun yeniden setlere dönüşü büyük bir müjde olmuştu. Şimdi Aşk 101, 24 Nisan tarihinde izleyicilerle buluşacak. Sosyal medyada mesaj üstüne mesaj paylaşan Kaan Urgancıoğlu hayranları, diziyi ünlü oyuncu için izleyeceklerini belirten mesajlarıyla sosyal medyayı sallıyor.

Aşk 101 dizisi, Netflix’te 1990’ların dünyasını izleyicilerin karşısına getirecek. Özgürlük, neşe ve sevgi dolu günlere dönüş yapacak.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ise iki aşık öğretmeni canlandırıyor. Bu ikili size kendinizi iyi hissettirecek.

Sosyal medyada özellikle de Urgancıoğlu’nun hayranları yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL