SİNEMA

Joker’ın devamı için hazırlıklar başladı!

Todd Phillips’in yazıp yöneteceği devam filminde Joaquin Phoenix’in Joker rolüyle geri dönmesi bekleniyor. Phillips ayrıca farklı DC karakterlerine de benzer filmler çekmek için Warner Bros ile anlaştı. Heyecanla beklenen Joker..

Joker’ın devamı için hazırlıklar başladı!

Todd Phillips’in yazıp yöneteceği devam filminde Joaquin Phoenix’in Joker rolüyle geri dönmesi bekleniyor. Phillips ayrıca farklı DC karakterlerine de benzer filmler çekmek için Warner Bros ile anlaştı.


Heyecanla beklenen Joker filmi geçtiğimiz ayın başında vizyona girdi ve sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılandı. Özellikle Joaquin Phoenix‘in hayranlık uyandıran performansıyla unutulmaz bir deneyime dönüşen film, gişede muhteşem bir performans sergiledi. Geçtiğimiz günlerde 18+ yaş sınırıyla gişede 1 milyar dolara ulaşan ilk film olarak tarihe geçen Joker, bu başarısıyla tüm zamanların en kârlı çizgiroman uyarlamaları arasına adını yazdırdı.


Joker’ın devam filmi için geri dönen isimler Todd Phillips ve Joaquin Phoenix ile sınırlı olmayacak. İlk filmin senaryosunu Todd Phillips ile birlikte kaleme alan Oscar adayı senarist Scott Silver, devam filminin senaryosunu da Phillips ile birlikte kaleme alacak.
Öte yandan Todd Phillips sadece Joker’ın devam filmini çekmekle yetinmeyecek. Aynı zamanda farklı DC karakterleri için de benzer filmler hazırlayacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL