Aktüel

Jennifer Love hakkında ilginç bilgiler!

Dünyanın en popüler kadınları arasında yer alan Jennifer Love, 21 Şubat 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Muhteşem bir hayata sahip olan Jennifer Love hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. İşte Jennifer Love hakkında..

Jennifer Love hakkında ilginç bilgiler!

Dünyanın en popüler kadınları arasında yer alan Jennifer Love, 21 Şubat 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Muhteşem bir hayata sahip olan Jennifer Love hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. İşte Jennifer Love hakkında ilginç gerçekler!

Jennifer Love, 21 Şubat 1979 yılında Amerika’nın Teksas eyaletinde dünyaya gelmiştir. İlk canlı performansını 3 yaşında sergilemiştir. 5 yaşındayken caz ve bale dersleri almıştır.

Lise öğretimini Laurel Springs Lisesi’nde sonlandırmıştır. 1997-1999 yılları arasında TV sunucusu Carson Daly ile çıkmıştır.’Don Juan’ adında bir kedisi vardır. Glasgow Celtic takımını desteklemektedir. Paten kaymayı, ata binmeyi ve koşmayı çok sevmektedir.

Jennifer Love Hewitt – 400 photos on dvdbash.com

İlk albümünü 12 yaşında çıkarmıştır. 2013 yılında Brian Hallisay ile evlenmiştir. Daha 6 aylıkken annesi ile babası boşanmıştır. Film başına 6 milyon dolar kazanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL