DİZİ

Jason Momoa, o sahne için özel eğitim almış!

Apple TV+’ın iddialı dizisi See, Kasım ayının başında izleyicileriyle buluşmaya başladı. Jason Momoa’nın başrolünde yer aldığı dizi, savaş sahneleriyle gündeme geldi. See’de Jason Momoa’ya eğitim veren isimlerden biri de metal..

Jason Momoa,  o sahne için özel eğitim almış!

Apple TV+’ın iddialı dizisi See, Kasım ayının başında izleyicileriyle buluşmaya başladı. Jason Momoa’nın başrolünde yer aldığı dizi, savaş sahneleriyle gündeme geldi.


See’de Jason Momoa’ya eğitim veren isimlerden biri de metal müzik vokalisti Oli Peters oldu. Peters, Momoa’nın savaş sahnesi eğitimleriyle ilgili konuştu.


Bilim kurgu türündeki Apple TV+ dizisi See ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. Dizinin savaş sahneleri oldukça ilgi çekmişti. Bu sahnelerde Jason Momoa’nın savaş naraları attığı kısımlar bulunuyor. Ancak bu naraları atmanın hiç de kolay olmadığı ortaya çıktı. Momoa’nın, çığlıkları atabilmek için metal müzik vokalisti Oli Peters’dan eğitim aldığı bilgisi verildi.

Özellikle ilk bölümde yer alan sahneyle ilgili Peters konuştu ve şu sözleri sarf etti: “Jason’ın agresif sahneleri çekmeden önce de müziğe ilgisi vardı. Yani kolaylıkla olayı kaptı. Vokal şeklinin ne olduğunu anlamak için Archspire (metal grubu) turnedeyken onunla mesajlaşarak daha yakından tanıştık. Sete onunla birlikte gelirdim ve repliklerine birlikte bakardık.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL