SİNEMA

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10’da Oynayacak!

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 filminde yer alacak. Aquaman ve Game of Thrones yıldızı, Fast and Furious serisine dahil oldu. Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 filminde yer alacak…

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10’da Oynayacak!

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 filminde yer alacak. Aquaman ve Game of Thrones yıldızı, Fast and Furious serisine dahil oldu.

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 filminde yer alacak. Aquaman ve Game of Thrones gibi yapımlarla adından söz ettiren yıldız oyuncunun yeni Fast and Furious filminde hangi rolü oynayacağı henüz açıklanmamış olsa da, kötü adamı canlandırabileceği belirtiliyor.

Universal Pictures’ın uzun yıllardır devam eden aksiyon serisinin 10. adımı için çalışmalar devam ediyor. Pandemi nedeniyle uzun süreli bir erteleme alan ve ancak geçen senenin ortalarına doğru beyaz perdeye gelen F9: The Fast Saga, dönemi için iyi bir gişe başarısı elde etse de beklenenin altında kalmıştı. Yeni filmin konusu şu an için henüz bilinmiyor. Fakat buna rağmen asıl seriye final verecek iki bölümlük bir maceranın başlangıcını anlatacağına kesin gözüyle bakıyor. 11. film ile final yapacak olan seride, tanıdık isimler olan Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang ve Nathalie Emmanuel ile birlikte maceraya geri dönecek.

Justin Lin, Fast & Furious 10 ve 11’in yönetmenliğini yaparak seriye final vermeye hazırlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL