DİZİ

Janset 11 yıl sonra dizi setleriyle döndü!

Birçok kişinin aklındaki eski dizilerden birisi de Ayrılsak da Beraberiz isimli yapım olmuştur. Hakan Yılmaz ile Janset ikilisi bu dizinin başrolünde yer aldığı ve 490 bölüm süren yapım, bir döneme..

Janset 11 yıl sonra dizi setleriyle döndü!

Birçok kişinin aklındaki eski dizilerden birisi de Ayrılsak da Beraberiz isimli yapım olmuştur. Hakan Yılmaz ile Janset ikilisi bu dizinin başrolünde yer aldığı ve 490 bölüm süren yapım, bir döneme de damgasını vurdu. Berna ve Teoman karakterlerini izleyiciler çok sevmişti.

2009 yılında Kahve Bahane isimli dizide yer alan Janset Paçal, aradan geçen 11 yılın ardından yeniden dizi setlerine Blu TV’nin Saklı isimli dizisiyle geri döndü… The Affair’in yerli uyarlaması olan Saklı dizisinde birçok önemli isim buluştu. Janset Paçal, 10 Haziran 1971 Almanya doğumlu, Türk oyuncudur.  Oyuncu, 50. yaş günü için 11 Haziran’da son halini aşağıdaki şekilde paylaşmıştı.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yanı sıra Janset de Saklı projesinde yerini aldı. Bir süredir dizinin çekimlerine devam ediliyor. Janset,instagram hesabından yaptığı paylaşımda şöyle yazdı:

“Uzun bir aradan (11 yıl) sonra dizi projesinde yer almak.. Kadro süper. Proje güzel yolumuz açık, seyrimiz bol olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL