DİZİ

İzlerken Çığlık Attıran Diziler!

Gerçek suç ve suçluların hikayeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Filmlere, kitaplara ve araştırmalara konu olan dünyaca ünlü seri katillerin öyküsü yayınlandığı her döneme damga vuruyor. The Confession Tapes..

İzlerken Çığlık Attıran Diziler!

Gerçek suç ve suçluların hikayeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Filmlere, kitaplara ve araştırmalara konu olan dünyaca ünlü seri katillerin öyküsü yayınlandığı her döneme damga vuruyor.

The Confession Tapes / İtiraf Kasetleri

Bir belgesel dizisi olan İtiraf Kasetleri’nde gerçek suçlar konu alınıyor. Farklı insanların hikayelerinin anlatıldığı belgesel dizisinde; zoraki, istemsiz veya düzmece itiraflar nedeniyle cinayetten hüküm giydiklerini iddia edenlerin davaları konu alınıyor.

The Keepers

Netflix yapımı The Keepers, Baltimore’daki Başpiskopos Keough Lisesi’nde İngilizce ve drama eğitimi veren Rahibe Cathy Cesnik’in çözülmemiş cinayetini ve lisede okuyan öğrencilerin yaşadıkları tacizi konu alıyor.

Shadow Of Truth

Bu belgesel, 6 Aralık 2006’da henüz 13 yaşındayken okuduğu okulun lavabosunda ölü olarak bulunan Tair Rada’nın tartışmaları dava dosyasını, yetersiz bulunan kanıtları cinayetle ilgili olarak Ukraynalı bir göçmenin hüküm giymesi konu alınıyor.

Wild Wild Country

Wild Wild Country

Wild Wild Country’de Osho olarak bilinen Hntli bir guru olan Bhagwan Shree Rajneesh’in hayatı ve Rajneesh hareketini anlatılıyor. Osho’nun ABD’nin Oregon eyaletinde kurduğu topluluk, topluluğun arkasındaki güçler, işlenen suçlar ile Osho’nun nasıl Amerika’nın en çok aranılan adamlarından biri olduğu anlatılıyor.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL