DİZİ VİDEOLAR

İşte Kuzey Yıldızı’nın ekrana dönüş tarihi!

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlerine 2 ay ara verilen Kuzey Yıldızı dizisinin ekibi geçtiğimiz hafta Ordu’da..

İşte Kuzey Yıldızı’nın ekrana dönüş tarihi!

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlerine 2 ay ara verilen Kuzey Yıldızı dizisinin ekibi geçtiğimiz hafta Ordu’da buluştu ve çekimler yeniden başladı. Dizinin yeni bölümünün yayınlanacağı tarih de belli oldu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü 6 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de yeniden izleyici ile buluşacak.

Kuzey’in Yıldız’ı çift terapisine gitmeye ikna ettiği tanıtımda doktor ikiliye bir yakınlarının çocuğuna annelik babalık yapmalarını öneriyor. Küçük çocuğu hapishaneden çıkaran Kuzey ve Yıldız’ın eğlenceli halleri dikkat çekerken, Nahide’nin hamilelik haberiyle tüm aile sevinçten havalara uçuyor. Kuzey, Çetin’in ihanet belgelerini Yıldız’a verdiğini öğrenirken, Yıldız’ın tekneden belleği fırlattığı anlardaki haykırışı heyecanı yükseltiyor. “Kuzey belgeleri alabilecek mi?” sorusu ise merak uyandırıyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL