DİZİ

İşte Elçin Sangu’nun yeni dizisi!

Star TV ekranında yayınlanacak olan İyi Günde Kötü Günde isimli dizinin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Diziye en son Yasemin Allen’in katıldığı ortaya çıkmıştı. Yeni isim ise birçok izleyicisi..

İşte Elçin Sangu’nun yeni dizisi!

Star TV ekranında yayınlanacak olan İyi Günde Kötü Günde isimli dizinin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Diziye en son Yasemin Allen’in katıldığı ortaya çıkmıştı.

Yeni isim ise birçok izleyicisi heyecanlandıracak. Kiralık Aşk ile parlayan ve en son Çarpışma dizisinde izlediğimiz Elçin Sangu, İyi Günde Kötü Günde dizisi ile yeni sezonda ekrandaki yerini olacak.

Ranini’nin haberine göre oyuncu, yapımcıdan gelen teklifi kabul etti. Sangu’nun hayranları da bu gelişmeye bir hayli sevindi. Çarpışma dizisindeki Zeynep karakteri ile pasif kalan Elçin Sangu’nun yeni dizide güçlü bir kadın karakterine hayat vermesi, hayranlarının beklentisi.
İyi Günde Kötü Günde dizisi ile ilgili daha önce Mert Fırat ve Seda Bakan’ın birlikte başrolde yer alacakları ortaya çıkmıştı. Ancak sosyal medyadaki bazı iddialar ikili ile anlaşmanın iptal edildiği yönünde. Detaylar henüz net olarak bilinmiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL